Конференція

«Прозорі та фінансово здорові органи місцевого самоврядування в Україні»

Організатор: Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД), Інститут соціальних та економічних реформ (INEKO, Словаччина) за підтримки Посольства США в Україні.

Дата: 20 березня 2018 року. Початок реєстрації: 9:30; відкриття: 10:00

Місце: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22, Radisson Blu Hotel

Контекст: Міжнародний центр перспективних досліджень спільно з Інститутом соціальних та економічних реформ продовжує роботу над проектом «Прозорі та фінансово здорові органи місцевого самоврядування в Україні». Основною метою є розробка рекомендацій щодо прозорого прийняття рішень органами місцевого самоврядування, сприяння транспарентності та вирішення актуальних проблем у сфері фінансового здоров’я бюджетів міст та областей.

Мета заходу: презентувати оновлений рейтинг прозорості 50-ти найбільших міст України та фінансового здоров'я місцевих бюджетів.

Питання до обговорення:

  • Презентація оновленого рейтингу «Прозорість 50-ти найбільших міст України».
  • Презентація рейтингу «Фінансове здоров'я бюджетів міст та регіонів України»
  • Обговорення позиції державних органів щодо поточних питань прозорості у муніципалітетах України.

Програма заходу:

9:30-10:00

реєстрація     

10:00-10:10

відкриття

10:10-10:35

 

презентація основних компонентів проекту «Прозорість 50-ти найбільших міст України» та інтерактивної онлайн-платформи (Єгор Киян, МЦПД)

10:35-11:00

Словацький досвід (Міхал Пішко, Transparency International Словаччина; Якуб Кмет експерт з партисипативної демократії)

11:00-11:15

обговорення рейтингу «Фінансове здоров'я бюджетів міст та регіонів України»

11:15-11:30

Словацький досвід (Петер Голяш, INEKO Словаччина)

11:30-11:45

позиція органів державної влади та громадськості щодо актуальних питань з транспарентності регіонів України, обговорення

11:45-12:00

церемонія нагородження переможців рейтингу Прозорості та Фінансового здоров'я міст та регіонів України, підбиття підсумків.

 

До участі у дискусії запрошуються: державні органи влади, представники органів місцевого самоврядування, неурядові організації, експертне середовище, ЗМІ та інші.

Реєстрація учасників: Для участі у семінарі просимо зареєструватися за електронною адресою s.radchenko@icps.com.ua, вказавши своє ім'я та прізвище, організацію, яку Ви представляєте, та контактні дані.

Реєстрація ЗМІ: Для участі представників медіа у семінарі просимо зареєструватися за електронною адресою press@icps.com.ua.

Зареєструватись