Міжнародний центр перспективних досліджень ініціює експертне обговорення:«Хто зупинить війну на Донбасі та поверне Крим? Зовнішня політика та національна безпека у передвиборчих стратегіях кандидатів».

Дата та час: 15 лютого, 13:00
Місце проведення: УКРІНФОРМ (1-ий поверх), вул. Богдана Хмельницького, 8/16

12 лютого 2019 року виповнюється четверта річниця з дня підписання Мінських домовленостей, а перед Україною так і продовжують стояти невирішені питання та надзвичайно небезпечні виклики в сфері національної безпеки. Ключові проблеми, що формують порядок денний зовнішньої політики, залишаються нерозв’язаними, в той час як зовнішнє середовище стає дедалі менш сприятливим.
Світ навколо України змінюється, а зовнішня політика й політика безпеки багато в чому спираються на звичні гасла, які не працюють сьогодні і мають ще менше шансів бути втіленими завтра.
За відсутності широкої суспільної дискусії щодо життєво важливих для держави питань, президентські вибори надають одну з нечисленних можливостей почути нові ідеї, альтернативні сценарії та варіанти стратегічного бачення ролі й місця України в світі.

Які ж рішення пропонують кандидати на президентський пост у сфері зовнішньої політики та національної безпеки? Чи мають вони дієву стратегію врегулювання конфлікту на Донбасі та повернення Криму? Яке майбутнє пропонують євроатлантичній інтеграції України?

Міжнародний центр перспективних досліджень проаналізував передвиборчі програми кандидатів, їхнє бачення зовнішньої політики та засади, на яких вони збираються будувати власні стратегії національної безпеки.

Питання до обговорення:

• Зовнішньополітичні виклики, з якими зустрінеться майбутній новообраний президент України;
• Аналіз передвиборчих стратегій у сфері зовнішньої політики та безпеки основних претендентів на президентську посаду;
• Стратегії врегулювання конфлікту на Донбасі та повернення Криму; Бачення співпраці з ЄС та НАТО;
• Відповіді на які зовнішньополітичні питання так і не вдається почути від учасників президентських перегонів?

Реєстрація учасників: для участі у експертному обговоренні просимо зареєструватися за електронною адресою: office@icps.com.ua, вказавши своє ім'я та прізвище, організацію, яку Ви представляєте, та контактні дані.

Реєстрація ЗМІ: за електронною адресою press@icps.com.ua

Зареєструватись
Експерти, що працють у даному напрямку
Прес-служба МЦПД